Hozzászólás
AptitiNa akkor nézzük miből nem élünk :)
Elkezdtem apródonként gyűjtögetni 18500 és alatta.
Remélem nem szakad össze az SP és lesz megegyezés okt 17-ig.
Csak nem hülyébbek az ottani politikusok a mijeinknél...
Na akkor nézzük miből nem élünk :)
Elkezdtem apródonként gyűjtögetni 18500 és alatta.
Remélem nem szakad össze az SP és lesz megegyezés okt 17-ig.
Csak nem hülyébbek az ottani politikusok a mijeinknél...