Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Aptiti

Na akkor nézzük miből nem élünk :)

Elkezdtem apródonként gyűjtögetni 18500 és alatta.

Remélem nem szakad össze az SP és lesz megegyezés okt 17-ig.

Csak nem hülyébbek az ottani politikusok a mijeinknél...