Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #667136

ha úgy kommunikál, mint egy 4 éves sértődött gyerek, tőlem a pápa is lehet. 15-ször figyelmeztettem...

Egyébként nem kell a dráma...