Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #667136ha úgy kommunikál, mint egy 4 éves sértődött gyerek, tőlem a pápa is lehet. 15-ször figyelmeztettem...
Egyébként nem kell a dráma...
ha úgy kommunikál, mint egy 4 éves sértődött gyerek, tőlem a pápa is lehet. 15-ször figyelmeztettem...
Egyébként nem kell a dráma...