Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #667060

Ha neked egy több évtizedes tapasztalattal rendelkező tőzsdést megéri kitiltani az oldalról az őrjöngő kamuhuszárok helyett, ám tedd.

Ennek az éremnek két oldala kellett volna, hogy legyen.

Azért mert olyan a stílusa amilyen és nem körmondatokban írja körül a dolgokat, attól még segített a kezdőkön, aki akarta, megértette és átlátta a hozzászólásait.

Törölj engem is légyszi.

Hadd legyen kezdők hülyítése az oldalad, szükség van rájuk a tőzsdén, legyen kiket tömni. Nem kell, hogy átlássák a tolvajok "működését"....