Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #667060Ha neked egy több évtizedes tapasztalattal rendelkező tőzsdést megéri kitiltani az oldalról az őrjöngő kamuhuszárok helyett, ám tedd.
Ennek az éremnek két oldala kellett volna, hogy legyen.
Azért mert olyan a stílusa amilyen és nem körmondatokban írja körül a dolgokat, attól még segített a kezdőkön, aki akarta, megértette és átlátta a hozzászólásait.
Törölj engem is légyszi.
Hadd legyen kezdők hülyítése az oldalad, szükség van rájuk a tőzsdén, legyen kiket tömni. Nem kell, hogy átlássák a tolvajok "működését"....