Re: ds
Ibiza Előzmény: #665687bassz kitörölte..
ütősnek gondolták az is lett..visszaütős..bajnai nem hüje (dehogynem) pontosabban a tanácsadója..az emberek alantas ösztöneire hajaztak..itt a fórumon is van olyan aki széttépné Orbánt ha tehetné.. Láttam a lapítást erre az eseményre.
usai majmok megveszik esést meg tudják úgy is megszavazzák a hiányt ha nem akkor szép nap lesz holnap.
a 880-as shortom vételét beraktam 550re meg 500alá..gondoltam lemegy addig..lehet le is ment volna de tétel ami több mint 5db az már támasz