Re: ds
Waszeitung Előzmény: #665759Számok?
Egy számot,a hiánycélt sikerült helyrerakni,igaz hogy kb 8x kellett a ktg vetést kiigazítani és elvonni mindenhonnan ahol még lehet pár forint /mny , mató és varga csomagok/,ilyen szintű megszorítások után az lett volna furi ha ez nem jön össze...hogy ez után hogy fog működni a gazdaság,és miből lesz vásárlóerő azzal már nem nagyon foglalkozik senki,miközben iszonyat vízfejűre hízlalják az államot.
Vagy majd a rezsicsökkentéssel zemberek zsebében hagyott pénz pörgeti fel a gazdaságot? :D
Esetleg a -2% alatti "növekedési bázisből" épphogy pozitívba csúszó gdp növekedésre vagyunk oly büszkék?
Amennnyiben fentiekre felminősítés jön az minősíti az Eu-t is,hahó emberek Ti mit néztek,melyik országban éltek?