Re: ds
walex Előzmény: #665716Nem szántam smileyt a végére.
Ha megnézed a számokat, közel sem állunk olyan rosszul, mint amit a bóvli fokozat indokolna. Pl. a fél EU összetenné a kezét a 3% alatti hiányért. Szerintem egy felminősítés fogja áttörni a gátat. Még akár jövő áprilisig, májusig oldalazhat BUX, de az már nagyon a vége lenne, addig nem hiszem, hogy elmegy. Hamarabb lesz elmozdulás szvsz.