Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

Csilla76 Előzmény: #665685

igen, az nagyon durva. nem gondolkodnak ezek a balosok, hogy saját hazájukat járatják le..azt hiszik külföldön, hogy itt anarchia van. pedig nem.