Re: ds 2013. szeptember 30. 17:13 Csilla76 Előzmény: #665685 igen, az nagyon durva. nem gondolkodnak ezek a balosok, hogy saját hazájukat járatják le..azt hiszik külföldön, hogy itt anarchia van. pedig nem.