Re: nincs cím 2013. szeptember 27. 13:44 Konvektor Előzmény: #665124 Az idő eldönti. Jobb így kereskedni, ha mindenki elmondja a meglátását. Tud szelektálni az ember, lehet valakinek a gondolata elgondolkoztatja a másikat. Engem érdekel más véleménye !!!