Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #665122

Most én is fenntartással kezelnék ilyen gyertya formációkat, amikor egy éve oldalazunk. Alj tetőnél még lehet keresgélni gyertya formációkat, de közte felesleges.

Ennek ellenére én lennék a legboldogabb, ha végre elindulna már fel ez a kóceráj.