Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #665122Most én is fenntartással kezelnék ilyen gyertya formációkat, amikor egy éve oldalazunk. Alj tetőnél még lehet keresgélni gyertya formációkat, de közte felesleges.
Ennek ellenére én lennék a legboldogabb, ha végre elindulna már fel ez a kóceráj.