Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Aptiti Előzmény: #665086

Ki mondta, hogy nem vagyok Long-ban?

Ha figyelmesen visszaolvasol, láthatod, hogy jócskán benne vagyok még. (csak nem full-on)

Mindig megnyugtat az, hogy a pozim 1/3-át profitként realizálom. Így van mozgásterem.

és legfőképpen még bírok aludni XD