Re: nincs cím
Aptiti Előzmény: #665086Ki mondta, hogy nem vagyok Long-ban?
Ha figyelmesen visszaolvasol, láthatod, hogy jócskán benne vagyok még. (csak nem full-on)
Mindig megnyugtat az, hogy a pozim 1/3-át profitként realizálom. Így van mozgásterem.
és legfőképpen még bírok aludni XD