Re: nincs cím 2013. szeptember 27. 12:53 Konvektor Előzmény: #665036 Kiléptél a longból ??? Pedig benned biztam ,hogy kitartasz. Ki van longban ??? Csak Én ,,?? Terítsétek ki a kártyátokat, ha kérhetném .!