Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Konvektor Előzmény: #665036

Kiléptél a longból ??? Pedig benned biztam ,hogy kitartasz.

Ki van longban ??? Csak Én ,,??

Terítsétek ki a kártyátokat, ha kérhetném .!