Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #665086Úgy néz ki!
Engem kereskedésileg nem érdekel ezen az oldalazó szinten Bux.
Egy éve léptem ki belőle, pont ugyanannyin van 1éve.
Néha picit feljebb pár száz ponttal, néha kicsi lejjebb pár száz ponttal, de ugyanott stagnál.
Kis papírjaimban továbbra is longban vagyok.
Chartilag ugyanúgy érdekel BUX és hati, mint a többi, így grafikonon figyelem tovább. Amikor jön forgalom, élénkül a kereslet, trend alakul ki szívesen belépek. Lényeg a keresleten, forgalmon van.
pár kontival nem foglalkozom, 100kontiknak nincs itt az ideje (még)