Re: nincs cím 2013. szeptember 27. 13:07 Tapasz Előzmény: #665086 Én reggel nyitóban zártam longot, és nyitottam longot. Ha esünk, akkor visszaveszem olcsóbban a longot, ha emelkedünk eladom a longot nyerőben.