Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Tapasz Előzmény: #665086

Én reggel nyitóban zártam longot, és nyitottam longot. Ha esünk, akkor visszaveszem olcsóbban a longot, ha emelkedünk eladom a longot nyerőben.