Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #665053

az sem zárható ki valakik tudják az esetleges felminősítésünket..

írtam én úgy látom fidesz nem lopja a pénzt és nem azzal fizet a spanoknak hanem infókat ad..és a piac fizeti ki őket.