Re: nincs cím 2013. szeptember 27. 12:08 Ibiza Előzmény: #665053 az sem zárható ki valakik tudják az esetleges felminősítésünket.. írtam én úgy látom fidesz nem lopja a pénzt és nem azzal fizet a spanoknak hanem infókat ad..és a piac fizeti ki őket.