Re: nincs cím
Borska Előzmény: #665050és mi van ha valaki előbb megadja neki a 100as csomit :) akkor aztán dupla melóval szállhat ki ,már ha akar ,ha pedig önt akkor magát is megszoooooppatja :) bár ezen a piacon ki az aki szembeszállna 100 kontis tétellel