Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #665053

volt már rá "incidens" :)..kisebb papírnál megcsináltam anno párszor..Fotex Any..

de van valami huncutság is mert volt olyan árjegyzőre rá akartam adni az pedig mindig elugrott előlem..pedig a chart nem változott..DAX shortnál tapasztaltam