Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #665053volt már rá "incidens" :)..kisebb papírnál megcsináltam anno párszor..Fotex Any..
de van valami huncutság is mert volt olyan árjegyzőre rá akartam adni az pedig mindig elugrott előlem..pedig a chart nem változott..DAX shortnál tapasztaltam