Re: nincs cím
Aptiti Előzmény: #664445Fura, hogy ha valaki TA alapon kereskedik akkor most miért kételkedik a kitörés mivoltában.
A gyertyába nincs beleírva 2hónap mulva, hogy ez fals jelzés volt (figyu ez csak az Egis miatt volt)
Funda alapon meg szerintem igenis venni kell.
Persze vannak érvek és ellenérvek. napestig lehetne értekezni felettük, de hosszú távon a Long kifizetendőbb mint a short. Ezek tények.
Tudom rödidre játszik mindenki. Na mindegy.