Re: nincs cím
Fornit Előzmény: #664445RG-ről írtakkal egyetértek, ennyi erővel a pfizer is rallyzhatna az egis kivezetés hírre.
Sajna szépen beleadogattam tegnap a zárás előtti időkben , csak a hatit vették, prompt nem emelkedett. Gyakorlatilag egész nap itt leledzek 250 pontos minuszban...