Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #664445

RG-ről írtakkal egyetértek, ennyi erővel a pfizer is rallyzhatna az egis kivezetés hírre.

Sajna szépen beleadogattam tegnap a zárás előtti időkben , csak a hatit vették, prompt nem emelkedett. Gyakorlatilag egész nap itt leledzek 250 pontos minuszban...