Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Aptiti Előzmény: #664427

Tők jó amikor az emberi érzéseket, mint pánik és kapzsiság leírod egy TA nak nevezett kódolási rendszerben. XD

A vicc az, hogy ugyan oda jutunk. Csak én a szalagot olvasom.( Jesse Livermore után szabadon)