Re: nincs cím 2013. szeptember 25. 13:39 Aptiti Előzmény: #664427 Tők jó amikor az emberi érzéseket, mint pánik és kapzsiság leírod egy TA nak nevezett kódolási rendszerben. XD A vicc az, hogy ugyan oda jutunk. Csak én a szalagot olvasom.( Jesse Livermore után szabadon)