Re: nincs cím
Konvektor Előzmény: #664424Gyanítom, hogy megindul a mol és az otp is.. most még egyiken sem látni, hosszú még a nap.
Azért a jó oldala : Rés és a 200 naposról indult a gyertya , ez nagyon long jelzés !
Végül majd 5 körül megmutatja magát. Ék nem teljesülhet naposon ? Arra felé tart.