Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #664422

Vagy szigetfordul:

http://stooq.com/q/?s=^bux

Ebben a magasságban azért ritkás a levegő...sajnos ez így akár majdnem remek kockázatú shortbeszállónak is tekinthető,Egist sokkal feljebb nem tekergetik,Rg-ben van még pár % felfelé,de Mollynak és Otinak kellene vmit villantani ha felfelé akarunk mászni.