Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #664422Vagy szigetfordul:
Ebben a magasságban azért ritkás a levegő...sajnos ez így akár majdnem remek kockázatú shortbeszállónak is tekinthető,Egist sokkal feljebb nem tekergetik,Rg-ben van még pár % felfelé,de Mollynak és Otinak kellene vmit villantani ha felfelé akarunk mászni.