Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #661014dettó u.az az egész, mint fikarsznyija.... ő is már egy évtizede űzi ezt a játékot. Ezeket a 200%-os rallikat el is neveztem vakondtúrásoknak az árfolyamgörbéjén. Itt is lesznek ilyen túrások, amik a stabil és egyenletes szép pirosló lejtőből kiemelkednek. Itt is lesz majd a csődrallit követően libaralli, f.a. ralli ki tudja még mi.