Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kénes_Dénes Előzmény: #660211

A köszvényesek már nagyon szét vannak zilálva. A beépített emberek és a sok dezinformáció megtették a hatásukat. Most jó megosztottak. Vannak akik még mindig a homoszexuális vonalat követik a felvonulásuk óta, hátha így nyernek társadalmi szimpátiát. Állítólag a gyűléseik is kezdenek elfajulni. Vannak akik még kitartanak, mások meg már a jó öreg Kénesben látják a megmentőjüket. Valaki még be is telefonált hozzánk, már előre eladná a rászvényeit.