Re: nincs cím
Janicroft Előzmény: #658611Ezt ugye mos tnem gondolod komolyan? Aki megvette ezt a sz*r papírt a nem létező illetve fals információkat tartalmazó jelentésekre alapozva több ezer forintos áron, azt hol érdekli most hogy 86 forintról felhúzzák akár 360 forintra? Ez megint egy piszos játszma, bennfentes kereskedés zajlik a szemünk előtt, de ez itt Magyarországon úgy tűnik senkinek nem szúr szemet. Ha majd te is kaphatsz megint papírt mint kisbüfi, ők majd akkor szórják. Régóta szaros már ez a történet, fel sem foghatom hgoy lehe teyáltalán ezzel a szeméttel kereskedni a tőzsdén amikor nincs egy normális, auditált jelentésük, csak mindenféle kamu szar, azok is késve megjelentetve.