Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #658603bróker.... ennyi.. bennfentes mutyi. 1 hete tudták a bírósági ítéletet, felfügg után 2x is kitépték a könyvet, ebből kisbüfi nem vett, aki kapott az sem a nyitókban, hanem a visszaadóktól kaphatott pár száz db-ot.