Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #658597KEG is így csinál majd?
Yo lesz ,-)
Jól be lett harangozva a csődösök által ott is a csőőd..
Steier is bizakodik. Így legyen lottó ötösünk azt mondta a gázforradalomra..
Az újság meg azt írja teljes hatalom átvétel lesz..
lehet Steier veszi át? ,-)