Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #658597

KEG is így csinál majd?

Yo lesz ,-)

Jól be lett harangozva a csődösök által ott is a csőőd..

Steier is bizakodik. Így legyen lottó ötösünk azt mondta a gázforradalomra..

Az újság meg azt írja teljes hatalom átvétel lesz..

lehet Steier veszi át? ,-)