Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #658592

nyitóban egyből megint 20k állt be,

utána 4816 db, majd jött még 2 tételből 7k...

egy 6k-s és 1k-s pakk, így lett 31816 ezek az első 1-2 percben kerültek be. ez az alap, innen indul a kereskedés... :)

szóval bróker mutyi megy tovább, vagy vki qrva gyors, villámkezű, és mindig 20k-t vesz...

most néztem az ismétlést a random channel-en :))