Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #658591

Nem baj, akkor kérj kölcsön, azt mondta, shortolj kölcsön papírból..

Most is berakja a már 8.30kor felépülő könyvet :D

tegnap meg pánikoltatott tovább, meg mekkora menekülés lesz..

Meglesz ma a három fehér katona.

Lassan Egon is írhat róla akkor.. meg még talán elliottosok is.