Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #658591Nem baj, akkor kérj kölcsön, azt mondta, shortolj kölcsön papírból..
Most is berakja a már 8.30kor felépülő könyvet :D
tegnap meg pánikoltatott tovább, meg mekkora menekülés lesz..
Meglesz ma a három fehér katona.
Lassan Egon is írhat róla akkor.. meg még talán elliottosok is.