Re: nincs cím 2013. szeptember 9. 11:11 exmnbs1 Előzmény: #658108 befektetők??? akik ide akarnak betársulni a másik 50m papíros kényszerbefektető mellé? ha lenne olyan aki befektetni akarna majd a lezúzás után elég ha összesöpri az elértéktelenedett papírokat