Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

exmnbs1 Előzmény: #658108

befektetők??? akik ide akarnak betársulni a másik 50m papíros kényszerbefektető mellé?

ha lenne olyan aki befektetni akarna majd a lezúzás után elég ha összesöpri az elértéktelenedett papírokat