Re: nincs cím
Dicsák Előzmény: #658104Pl. érdemes-e most részvényt venniük, felhajtani az árfolyamot!?
Ha igen, akkor mennyi részvényt érdemes most venniük, milyen árfolyamig érdemes venniük?
Van-e valami háttérszerveződés erre? Koncentrálni kell arra is közben, hogy eladható legyen a részvénypakk majd, legyenek befektetők, vagy palimadarak, akiket meggyőznek a vételről, stb.
A végén még olyan cégtulajokká válnak Ők is, mint akik korábban Őket szopatták meg...