Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Dicsák Előzmény: #658104

Pl. érdemes-e most részvényt venniük, felhajtani az árfolyamot!?

Ha igen, akkor mennyi részvényt érdemes most venniük, milyen árfolyamig érdemes venniük?

Van-e valami háttérszerveződés erre? Koncentrálni kell arra is közben, hogy eladható legyen a részvénypakk majd, legyenek befektetők, vagy palimadarak, akiket meggyőznek a vételről, stb.

A végén még olyan cégtulajokká válnak Ők is, mint akik korábban Őket szopatták meg...