Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #658108Szerintem kizárt, hogy bármely kötvényes még plusz pénzt áldozzon erre, hogy részvényt vegyen, mikor kap a nyakába épp eleget.
Másrészt azt is kizártnak tartom, hogy egyezséget kössenek egymással, hogy ne tapossák agyon egymást, amint csak lehet. Ahol 4-5 apportos van egyszerre, még azok is igyekeznek egymás előtt borogatni, nem ahol több száz kötvényes..
Szóval persze, hogy érdekükben állna a magasabb árfolyam, de nem fogják tudni megvalósítani egy bizonyos határon túl...