Re: nincs cím
Ferenc86 Előzmény: #658036Randomnál néztem a könyv nyitást 8:30-kor ((equitasnál érdekes módón csak 08:31:30 körül jön a könyv már addigi tételekkel egyben, így ott nem lehet nyomon követni az elejét)) , egy 20k-s vevő állt be első helyre, az veszi most, de lassan meg lesz neki mind, aztán nem tudom hol következem én, még 10k eladás jönne, remélem benne lennék. Még pénteken zárás után egyből beálltam 117-re.