Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #658027az a baj, hogy nyerőben jöttél ki vele, és mivel folyamatosan nyomtad az ábrákat, elemzéseket, írtad a vételi pontjaidat, ez beültetésnek minősül, reklámoztad a papírt, és mivel sok ezren olvassák a fórumot, ezt is, emiatt mindenki ekakit vett, és csak ez okozta azt, hogy csak te tudtál egyedül nyerőben kiszállni... lássuk be, ez valóban nagyon irritáló... :))