Re: nincs cím 2013. szeptember 9. 9:54 exmnbs1 Előzmény: #658035 befektetőket??? na itt olyan egy sincs aki volt az mind nagyon ráfázott 12300-118 a storyt ismerjük az a te bajod volt itt ilyen kamufelhúzás nem egy aztán jött az ATL