Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #658034

Ha ez a feltétele, engem nyugodtan kitilthatsz.

Engem nem zavar, nem haragszom érte.

Csak ne beszéljék le a befektetőket, ne vegyék el a pénzkereseti lehetőséget.