Re: nincs cím 2013. szeptember 9. 9:51 Hathor Előzmény: #658034 Ha ez a feltétele, engem nyugodtan kitilthatsz. Engem nem zavar, nem haragszom érte. Csak ne beszéljék le a befektetőket, ne vegyék el a pénzkereseti lehetőséget.