Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #658022Elnézést..
akkor a legmagasabb vételem volt 499-500.
Onnan vettem le 275ig esésben, ott is zászló képemmel indult is a felfele fordulat 275-310között, amiből 545-566on szálltam ki, és 575ig ment.
Utána volt 395-410es vételem ami 495-500között lett eladva.
Majd 435-450es fordulat 486körül.
Utána 115ös átlag 260nál 270ig ment ekkor és 100volt az alj.
Utána 135-150nél vétel ami 210-220közöt eladva.
És most 100-80között véve..
ennyi.
Yo lebeszélést!