Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #658022

Elnézést..

akkor a legmagasabb vételem volt 499-500.

Onnan vettem le 275ig esésben, ott is zászló képemmel indult is a felfele fordulat 275-310között, amiből 545-566on szálltam ki, és 575ig ment.

Utána volt 395-410es vételem ami 495-500között lett eladva.

Majd 435-450es fordulat 486körül.

Utána 115ös átlag 260nál 270ig ment ekkor és 100volt az alj.

Utána 135-150nél vétel ami 210-220közöt eladva.

És most 100-80között véve..

ennyi.

Yo lebeszélést!