Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #658003

ez a rally pénteken nem spekivel indult, egyből kiakasztották, kevés darabbal, és ma sem kellett sok hozzá... amíg nem megy el nyitóban több 10k, addig vszínű nincs gond.