Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #657999

A gyémánt alakzat, mint göncöl szekér forduló meghozta a tőle várt fordulatot.

Aki lemaradt, az kimaradt.

Nincs ezzel baj.

Csődös trollok azt mondták csőd lesz, így arra tették fel a tétet az emberek.. kimaradtak, lemaradtak.

Aki meg eladta csődösök felszólítására, azok meg így jártak, gondolhatják a csődösök, most mit tehetnek.. nem jött be nekik, aztán ennyi.

Nincs ebben semmi érdekesség.

Koszto papa is megírta már, mint azt ahogy belinkeltem emelkedést megelőzően tőle.

Most be lehet zárni a bazárt..

Így lesz ez máshol is.

Aki nem vesz előre az nem kap később. Hiába számolgatják a 10%os mínuszt előre, ha utána duplázunk a papírral.

Mondtam 15év alatt sem tanultak semmit.

Az állandó 16órás csődvárásmunkával nem lehet előre lépni. CSak ha külső emberek ezt megfizetik nekik, hogy ezen külső emberek olcsón be tudjanak vásárolni azoktól, akik életük munkáját veszítik el a csőd felszólításra.