Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #657995

lesz..., de addig töredék papír van kint, emiatt aki itt tudott venni 80-100 között, az nagyon is jól járhat... mert töredék papírt feltéphetik jó magasra, hogy mire itt lesznek az újak legyen tér önteni. utána mehet 20 ft-ra is, nem kizárt, de szerintem most nem ez a cél.