Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

exmnbs1 Előzmény: #657986

milyen havernak????

a volt EETEKnek, amelyet Sapphirenak hívnak manapság pl?????

amint a reszt is???