Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Grizzly Géza Előzmény: #657977

Talán egy havernak,mert biztosítani kell scs többségét nyomtatás utánra is? Köszvényesek keresztbe tehetnek az 1 millárdjának,gondolom ez lehet a dolog mögött(bár nem tudom,mekkora belső adósságot/részvénypakettet örökölt a cég)