Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

stock33 Előzmény: #657905

pl. lehet-e egy alvállalkozó hitelezőt arra kötelezni, hogy nyisson olyan számlát, amin jóvá lehet írni számára a keletkeztetett részvényeket? milyen törvény írja azt elő, hogy ilyen számlát kellene nyitnia? végrehajtottnak tekinthető-e az egyezség, ha nem történik meg a részvények átadása? ha ez december 13-ig nem történik meg, akkor nem lett végrehajtva az egyezség!!!