Re: nincs cím
stock33 Előzmény: #657905itt bizony még mindig csőd van. az egyezséget jóváhagyta a bíróság, de az idő nagyon is szorít. alig 3 hónap maradt az egyezség végrehajtására, márpedig itt valami kegyetlen bonyolult utat kell végigjárniuk. ne csodálkozz, ha egyszer csak azt olvasod, hogy valaki (BÉT, PSZÁF, stb.) visszadob egy kérelmet, ami megakasztja a végrehajtást.