Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

walex Előzmény: #657905

Valószínűleg igazad van, de majd kiderül. Az biztos, hogy aki sok ezerért vette, az komoly bukót lesz kénytelen elkönyvelni. :(