Re: nincs cím 2013. szeptember 8. 16:56 walex Előzmény: #657905 Valószínűleg igazad van, de majd kiderül. Az biztos, hogy aki sok ezerért vette, az komoly bukót lesz kénytelen elkönyvelni. :(