Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #657237

nem tegnap írta, hogy vett.. már 100 ft óta veszi, úgy rémlik. az is baj, ha vki beírja? ha meg most f.a. lenne, mindenki rajta röhögne, és örülne, hogy bukik.. most meg sírás van, hogy nyerhet? megvolt a lehetőség venni, én sem tettem, mert úgy ítéltem meg, nekem nem éri meg másból kiszállni emiatt.