Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #652217Nem értesz hozzá,ez egyértelmű! :D
Én horoszkópból nyitok pozit,szerdára azt írták hogy all in long.....ezek nem tévednek!
:DDD
Nem értesz hozzá,ez egyértelmű! :D
Én horoszkópból nyitok pozit,szerdára azt írták hogy all in long.....ezek nem tévednek!
:DDD