Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #652217

Nem értesz hozzá,ez egyértelmű! :D

Én horoszkópból nyitok pozit,szerdára azt írták hogy all in long.....ezek nem tévednek!

:DDD