Re: nincs cím
Szika Előzmény: #652208:) ez egyre jobb... :)
Ha igaz lenne, akkor mindenki hétfőn délután venne, tehát én hétfőn délelőtt nyitnék vételi pozit, mert azt délután rá tudnám szórni a sok vevőre. De ezt kifigyelnék, és lenne aki hétfőn reggel nyitna, hogy délelőtt rám tudja szórni, stb... Nincsenek, de nem lehetnek ilyen törvényszerűségek. Szerintem :)