Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

wnprt Előzmény: #651987

Köszönöm a választ tisztelt Hathor!

Mit gondoltok, igaz-e az a megállapítás, hogy hétfő délután érdemes pozíciót felvenni, főleg vételit?

Olvastam olyan dolgokat, h mely hónapokban és mely napokon érdemes vételit felvenni, bár ez ha igaz akkor a részvényekre vonatkozik igaz elsősorban.