Re: nincs cím
wnprt Előzmény: #651987Köszönöm a választ tisztelt Hathor!
Mit gondoltok, igaz-e az a megállapítás, hogy hétfő délután érdemes pozíciót felvenni, főleg vételit?
Olvastam olyan dolgokat, h mely hónapokban és mely napokon érdemes vételit felvenni, bár ez ha igaz akkor a részvényekre vonatkozik igaz elsősorban.