Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #651574

ma visszateszt volt remélem.....

holnap mehetünk le.

áh..semmilyen válság nem múlt el énszerintem...csak az adatokat kozmetikázták ebben a 3 évben...

a mostani pénzügyi rendszer vergődését láthatjuk most énszerintem..lehet hogy még 20-30 évig is eltart, vagy csak fél évig..kitudja...

erre is fel kell készülni, nehogy meglepetés érjen minket egyszercsak.

persze longolni - skalpolni lehet mindig..

ha holnap is felfelé mennénk, lezárom a shortokat...már van rajta 1300 pont nyerő igy is.