Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #651556

Legalább skalpoltam egyet az emelkedésben, ennyi értelme volt azért :) Hati shortokat tartom már nem is emlékszem mikor nyitottam őket, úgy a hónap első napjaiban.